» خالق:Meredith Averill,Josephine Angelini
» شبکه:CW
» تعداد فصل‌ها:۱
» تعداد اپیزود‌ها:۱۳

» مدت زمان هر اپیزود:
۴۵ دقیقه
یک داستان عاشقانه و تینیجری از نوع فضایی!

شبکه CW که تمرکز خودش رو روی قشر نوجوان و جاون متمرکز کرده این روزها حسابی مشغوله تا دل جوانان رو بیشتر از قبل بدست بیاره و چه چیزی بهتر از اقتباس از کتابها و داستانهایی که جوونا این روزها میخونن و تو اینترنت راجع بهش حرف میزنن؟ داستان این سریال هم همینجوری شروع میشه، وقتی کتاب پرفروشی که توی سایت goodread خیلی مورد توجه قرار میگیره و همه راجع بهش حرف میزنن، شبکه سریع با نویسنده و تهیه کننده سریال محبوب good wife تماس میگیره و ازش میخواد تا یه سریال برای میدسیزن از روی کتاب آماده کنه! مردیت اوریل هم بلافاصله دست به کار میشه و با همکاری تهیه کننده‌های ارو و ومپایر دایریز و مشاوره خود جوزفین انجلینی نویسنده کتاب شروع میکنن به آماده کردن یه درام عاشقانه و جوان پسند! داستان از این قراره که یه دختر دبیرستانی عاشق پسری میشه که ۱۰ سال پیش بهمراه ۸ نفر دیگه به سیاره زمین اومدن و در هیبت یه نوجوون این همه مدت بین مردم زندگی کردن و به مدرسه رفتن ولی حالا یکیشون عاشق یکی از فضاییها شده که ۱۰ ساله همدیگه رو میشناسن

داستان ما در عین تکراری بودن تم رابطه دو جوون دبیرستانی با اضافه کردن تم فضایی به خودش اونقدر جذاب شد که سه جلد از رمانش تا الان نوشته شده و خبرهایی هم برای جلد چهارم به گوش میرسه که البته تایید نشده.
البته یادم رفت بگم که قرار نیست یه درام عاشقانه با درونمایه تخیلی ببینید، اگر بخوایم یه نمونه بگیم از کلیشه‌ها و افسانه‌ها میشه به هلن همیلتون دختر قصه ما لقب هلن اسپارتی قشنگترین دختر روی زمین و دختر زئوس رو داد که آغزگر جنگ معروف و افسانه ای تروا شد! خب فکر کنم موضوع روشنتر شد ! قراره سر بدست آوردن دل دختر ما یه جنگ راه بیفته اونم نه از نوع معمولی از نوع فضایی! اجازه بدین دیگه چیزی نگم و بقیه رو به سریال بسپرم.
کیا بازی میکنن؟

خب مثل همیشه سوال مهمی‌که باید بهش جواب داده بشه:کیا توش بازی میکنن؟
مثل بقیه سریالهای شبکه و با توجه به داستان ما همه بازیگرای ما جوون و خوشگل هستن
ایمی‌گاردن که اون رو بیشتر بخاطر باریش تو friday night lights و ریبوت فیلم جیغ به یاد داریم،مت لانتر از سریال ۹۰۲۱۰، ملیس جو که نقش آنا رو توی خاطرات خون آشام بازی میکنه و ناتالی هل که در سریال pretty little liars ایفای نقش کرده از بازیگرای اصلی این مجموعه هستند.
ببینیم؟

من نمیدونم به خودتون بستگی داره! من خودم طرفدار پروپاقرص شبکه هستم و سریالهاشو دنبال میکنم. شما هم اگه از سریالهای قبلی خوشتون اومده که که امکان نداره حتی یه دونه از سریالهاشو هم دنبال نکرده باشین، یه شانس به این سریال هم بدین. اصلا میتونید اگه از سریال خوشتون نیومد برید کتابش رو بخونید! هدف سرگرم شدن شماست نه چیز دیگه ای. بعلاوه فقط ۱۳ قسمت ناقابل بیشتر نیست میتونید میون این همه سریال و کار و درس یه کم هم به خودتون استراحت بدین و یه سریال تخیلی تینیجری و عاشقانه رو دنبال کنید.بهتون قول میدم رو اعصابتون نمیره…

منبع : تی وی مگ