زندگی آروم تو حومه شهر؟

تصور کنید یه دختر نوجوون هستین که پدر شما هی خواننده است و زندگی خوبی در نویورک دارید اما یهو پدرتون تصمیم میگیره تا از شلوغی های شهر فرار کنه تا یه زندگی بهتر برای شما فراهم کنه! جدایی از دوستاتون و شهر و زندگی تو حومه شهر چقدر میتونه رو زندگی شما اثر بذاره؟ خب این چیزیه که تسا و پدرش جرج باهاش روبرو میشن. اول تسا فکر میکنه چقدر زندگی تو حومه شهر میتونه خسته کننده باشه و مثل برزخ میمونه اما وقتی برخورد همسایه ها رو میبینه نظرش کامل عوض میشه و تصمیم میگیره خوش بگذرونه.

باز هم دیوانگی ناب امریکایی اینبار فرزند خونده SNL و WEEDS

قبلا هم اشاره کرده بودم که هر کمدی و طنزی تو امریکا میبینید حتما رد پای عوامل SNL هم توش وجود داره اما اینبار امیلی کپنک دختر باهوش و بامزه خالق این سریال خودش دست تنها این سریال رو شروع کرد و بعد از گرفتن چراغ سبز از شبکه به سراغ SNL ایها رفت تا دست تنها نباشه. جین لوی که امسال بازی خوبشو در evildead شاهد بودیم نقش تسا رو بازی میکنه و جرمی سیستو که همون بیلی چنوویت سریال Six feet under هست هم جرج پدر تسا هست! اما از SNL ـیها میشه به آنا گستایر و کریس پارنل اشاره کرد احتمالا توی فیلم Anchorman هم ملاقاتشون کردین در ضمن کریس همون صداپیشه سریل فیگس سریال آرچر هم هست! آلن تدیک هم که در arrested development میدرخشید رو میتونید در نقش نوح ورنر تماشاکنید. اما از SNL بگذریم نوبت به Weeds میرسه!
الی گرنت که ایزابل هادس سریال ویدز بود در کنار دوست و همکار خودش شریل هینس دوباره متحد شدن تا در این سریال به ایفای نقش بپردازن که از نظر من و بقیه کسایی که سریال رو دیدن به خوبی از پس این کار بر اومدن!

یه نصیحت...
باز هم همونطوری که قبلا گفتم درسته این سریال هم کمدیه اما اگه با سریال های ویدز و SNL و Arrested development نخندیدین دور این یکی رو هم میتونید خط بکشید! چون این نوع طنز یا میتونه اونقدر شما رو بخندونه که اشک از چشماتون سرازیر بشه و رو زمین ولو بشید یا اینقدر براتون بیمزه باشه که حوصلتون رو سر ببره!
اما قبل از تموم کردن این نوشته میخوام یه چیزی رو بهتون یادواری کنم، سریال یه سریال کمدیه که از شبکه سراسری ABC داره پخش میشه و فصل سوم تازه شروع شده این یعنی اونقدر خوب بوده که از قیلترهای سخت و سختگیر شبکه ای که دست به کنسل کردنش زبانزده تونسته دو سال رد بشه و برای فصل سوم تمدید شده! حالا دیگه تصمیم دیدن یا ندیدن این سریال رو میسپرم به خودتون!

منبع TvShow