خوش آمدید، جهت استفاده از امکانات سایت از طریق آیکون روبرو ثبت نام کنید
آخرین اخبار و مطالب سینما
  •  
  •  
    تاپیکهای مهم

advertisement advertisement

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 3456789
    نمایش نتایج: از 81 به 86 از 86

موضوع: معرفی کاربران انجمن شوتایم (کاربر عادی - مدیر - معاون - مترجم - آبدارچی و...)

1. Top | #1

سپاس
      3,641
      سپاس شده 3,322 در 553 پست

Thumbs up معرفی کاربران انجمن شوتایم (کاربر عادی - مدیر - معاون - مترجم - آبدارچی و...)

اول سلام دوم کلام

این تایپیک از عنوانش معلومه چیه دیگه

دیدم جای این تایپیک تو انجمن خالیه (این تایپیکم که تو همه انجمن ها پایه ثابت انجمن هاست: دی) گفتم بزنمش تا با بروبچ بیشتر آشنا بشیم .
      بروبکس اسم - محل زندگی - تاریخ تولد - رشته تحصیلی - شغل - فیلم و سریال مورد علاقه و هر چیز دیگه که به ذهنتون میرسه از خودتون بنویسید تا بیشتر هم دیگه رو بشناسیم و فضای
      صمیمی تری در انجمن ایجاد بشه.

«طنز یعنی گریه کردن قاه قاه، طنز یعنی خنده کردن آه آه.»

2. تاپیک های ویژه
    3. Top | #81

سپاس
      855
      سپاس شده 661 در 106 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی کاربران انجمن شو تایم (کاربر عادی - مدیر - معاون - مترجم - آبدارچی و...)

سلام .محمد رضا هستم 26 ساله از تهران.تازه به جمع تیم ترجمه اضافه شدم .امیدوارم بتونم ترجمه های خوبی رو در کنار دوستان داشته باشم.با تشکر...

4. 14 کاربر از پست مفید awesomelvlmetal تشکر کرده اند.

5. تاپیک های ویژه
    6. Top | #82

سپاس
      8
      سپاس شده 34 در 7 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی کاربران انجمن شو تایم (کاربر عادی - مدیر - معاون - مترجم - آبدارچی و...)

سلام به همه ، سهیل هستم 20 ساله از اصفهان

به تازگی فعالیت ام رو تو این انجمن در قالب تیم دانلود و اخبار آغاز کردم ، فکر میکنم کارهای مثبتی می تونم انجام بدم و برنامه های خوبی تو ذهنم دارم . شاید بد نباشه یکم از سلیقه موسیقی و فیلم و سریال هام بگم !

از هر کدوم چند تا می گم ...

سریال های مورد علاقه : shameless . Breaking Bad . Dexter . Elementary . True Detective . Orange Is The New Black

فیلم ها : Dr.Strangelove . Pulp Fiction . Lord Of The Rings . Scarface ....

بندها : Arch Enemy . AC/DC . Megadeth . Pink Floyd

همین دیگه

راستی ، یوونتوسی ام شدید ! از 2001 تا الان
      ویرایش توسط Arch.Enemy : 03-08-2016 در ساعت 02:06 AM

7. 9 کاربر از پست مفید Arch.Enemy تشکر کرده اند.

8. Top | #83

سپاس
      28
      سپاس شده 68 در 11 پست

سلام مهدی هستم از کرج 29 سالمه چند ماهی هست عضو شدم حدودا دوازده ساله شروع کردم سریال خوردن فرار از زندان و آلیاس اولین سریالام بودن راستیتش میام میخونم و دانلود میکنم و گاهی اوقات تو بحثا شرکت میکنم عشقه آمریکا هستم و شک ندارم سال بعد این موقع اونجام به امید خدا.مثل دوست بالایی عشق یوونتوس و استقلالم
      از همه بچه ها و دوستی که این سایتو راه انداخته تشکر میکنم واسه همه آرزوی موفقیت دارم یا حق

9. 10 کاربر از پست مفید boyd تشکر کرده اند.

10. Top | #84

سپاس
      12,337
      سپاس شده 14,835 در 3,177 پست
      نوشته های وبلاگ
      8

خوشامدگویی خدمت دوستان قدیمی و جدید خصوصا محمدرضا، سهیل و مهدی عزیز
      امیدوارم همیشه شاهد حضورتون باشیم

11. 13 کاربر از پست مفید Sor3na تشکر کرده اند.

12. Top | #85

سپاس
      0
      سپاس شده 6 در 1 پست

سلام سجاد هستم 31 ساله خوزستان .فیلم های علمی تخیلی رو ترجیح میدم. و در حال حاضر مترجم سریال Z Nation هستم. صرفاً جهت تفرج ترجمه میکنم سرم بدطور شلوغ هست پس وقت ازاد برای کارای مضاعف ندارم. مثلا اگر دو سه نفری بشیم برای ترجمه بدم نمیاد کمک کنم اینجا منظورم اینه چند نفری فیلمی رو ترجمه کنیم که زود و با کیفیت رو به پایان بره
      ویرایش توسط sajjad_sjb : 10-30-2016 در ساعت 08:32 PM

13. 6 کاربر از پست مفید sajjad_sjb تشکر کرده اند.

14. Top | #86

سپاس
      3,077
      سپاس شده 3,267 در 680 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad_sjb نمایش پست اصلی
      سلام سجاد هستم 31 ساله خوزستان .فیلم های علمی تخیلی رو ترجیح میدم. و در حال حاضر مترجم سریال Z Nation هستم. صرفاً جهت تفرج ترجمه میکنم سرم بدطور شلوغ هست پس وقت ازاد برای کارای مضاعف ندارم. مثلا اگر دو سه نفری بشیم برای ترجمه بدم نمیاد کمک کنم اینجا منظورم اینه چند نفری فیلمی رو ترجمه کنیم که زود و با کیفیت رو به پایان بره

اول سلامی عرض کنم به دوستان و همکاران شوتایمی عزیز امیدوارم سال خیلی خوبی رو شروع بکنید و همیشه سلامت و شاد باشید از اینکه میبینم شوتایم روزبه روز داره بزرگتر و پیشرفت میکنه خوشحالم....

دوم سلام به شما سجاد عزیز زیر نویس شما رو با این سریال دیدم و امیدوارم درکارات موفق و سربلند باشی

15. 2 کاربر از پست مفید HoLlYsAw تشکر کرده اند.

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 3456789

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)