خوش آمدید، جهت استفاده از امکانات سایت از طریق آیکون روبرو ثبت نام کنید
آخرین اخبار و مطالب سینما
  •  
  •  
    تاپیکهای مهم

mymoviesfilm advertisement

صفحه 45 از 47 نخستنخست ... 35394041424344454647 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 441 به 450 از 464

موضوع: آخرين فيلمي كه ديديد!؟

1. Top | #1

سپاس
      11,458
      سپاس شده 27,354 در 6,417 پست

پیش فرض آخرين فيلمي كه ديديد!؟

سلام دوستان عزیز

در این تاپیک آخرین فیلمی که دیدین رو معرفی کنید و نظرتون رو در موردش بنویسید.

لازمه این تاپیک هم وجود یه سری قوانین هست:

1. نام فیلم رو حتما ذکر کنید.

2. اگه از پوستر و یا عکسی استفاده میکنید به ابعاد تصویر توجه کنید ابعاد بزرگ باعث بهم خوردن نظم و کند شدن سرعت لود تاپیک میشه

3. توضیح مختصری از خلاصه داستان فیلم قید کنید (اگر توی متن بخش مهمی از فیلم رو بیان میکنید حتما از تگ اسپویلر استفاده کنید)

4. در انتها حتما به فیلم نمره بدید، اما به این شکل که نمره ها از از صفر تا چهار باشه!

0 بد
      1 متوسط
      2 خوب
      3 خ خوب
      4 عالی

پ.ن : از 1 تا 10 نمره ندین،چون ممکنه یه فیلمو بکوین و بعد میاین بهش 6 میدین!

ویرایش توسط Mohamad : 08-12-2017 در ساعت 09:48 PM

2. تاپیک های ویژه
    3. Top | #441

سپاس
      615
      سپاس شده 868 در 201 پست
      نوشته های وبلاگ
      1

پیش فرض پاسخ : آخرين فيلمي كه ديديد!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad نمایش پست اصلی

Inferno (2016)

رابرت لنگدن خود را در بیمارستانی در ایتالیا می بیند بی آنکه به یاد بیاورد به چه دلیل در این مکان حضور دارد. در ادامه او با دکتر بروکس همراه می شود تا پرده از یک توطئه جهانی بردارد..
      یکی از بدترین فیلم های امسال ،نه خبری از موضوع جذاب قسمت اول بود و نه ریتم خوب فرشتگان و اهریمنان
      روند داستان هم قابل پیش بینی بود.خدا رو شکر که با این فروش کمش قسمت بعدی در کار نخواهد بود

امتیاز 0 از 4
      کتابش هم خیلی خیلی طولانی و بد و کسل کننده بود . اتفاقا فیلمش از کتاب بهتره بر خلاف دو قسمت پیشین که فیلم کد داوینچی و شیاطین فرشتگان نسبت به کتابشان خیلی خیلی ضعیفتر بودن

4. 7 کاربر از پست مفید mazdosht تشکر کرده اند.

5. تاپیک های ویژه
    6. Top | #442

سپاس
      615
      سپاس شده 868 در 201 پست
      نوشته های وبلاگ
      1

Nocturnal Animals (2016)

با نقدهای خوبی که از فیلم خونده بودم و امتیاز بالاش انتظار یه فیلم خیلی خوب رو داشتم ولی متاسفانه فیلمی به شدت نومیدکننده و بد بود . اولین مشکل فیلم که شدیدا هم به چشم میاد عدم تناسب جیک جیلنهال ( که اتفاقا بازیگر خیلی خوبیه) با این نقش تک بعدیه. جیک جیلنهال نویسنده ای ست که قرار ست کتابش بزودی منتشر شود اما اون نسخه ی پیشنویس خود را برای همسر سابقش میفرستد و باقی فیلم تصویری کردن ِ داستانی ست که نوشته . داستانی به شدت بد و کلیشه ای ! دریغ از یک گره و اوج تاثیرگذار. همه چیز به طرز رقت امگیزی قابل پیش بینی ست. در نهایت این فیلم هیچ چیزی به مخاطب اضافه نمیکند جز حسرت وقتی که برای دیدنش تلف شد . امتیاز من نیم از 4

7. 6 کاربر از پست مفید mazdosht تشکر کرده اند.

8. Top | #443

سپاس
      11,458

Intimate Strangers

داستان درباره ی یک مشاور مالیاتی است که زنی به اشتباه دفتر او را با روانپزشک اشتباه میگیرد و بی مقدمه درباره ی روابط زناشویی اش با او صحبت میکند...

از فیلم های عجیب و غریب پاتریس لکونت که در ابتدا فکر میکنید با یه فیلم ارو.ت.ی.ک طرف هستید ولی اینطور نیست و تا آخرین لحظه ذهن شما رو به اشتباه می اندازه.
      فیلم خوبیه.

امتیاز 3 از 4

9. 6 کاربر از پست مفید Mohamad تشکر کرده اند.

10. Top | #444

سپاس
      12,193
      سپاس شده 14,809 در 3,164 پست
      نوشته های وبلاگ
      8

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdosht نمایش پست اصلی
      Nocturnal Animals (2016)

با نقدهای خوبی که از فیلم خونده بودم و امتیاز بالاش انتظار یه فیلم خیلی خوب رو داشتم ولی متاسفانه فیلمی به شدت نومیدکننده و بد بود . اولین مشکل فیلم که شدیدا هم به چشم میاد عدم تناسب جیک جیلنهال ( که اتفاقا بازیگر خیلی خوبیه) با این نقش تک بعدیه....
      من این فیلم رو برای دانلود گذاشته بودم که که با خوندن این نظر کُلن از دانلودش منصرفم شدم.

---

امروز The.Accountant.2016 رو دیدم ، اصلن در حدی نیست که ادم خودش رو به زحمت بندازه و نظری بده
      امتیاز من 1 از 4

11. 6 کاربر از پست مفید Sor3na تشکر کرده اند.

12. Top | #445

سپاس
      11,458

نقل قول نوشته اصلی توسط Sor3na نمایش پست اصلی
      من این فیلم رو برای دانلود گذاشته بودم که که با خوندن این نظر کُلن از دانلودش منصرفم شدم.

---

امروز The.Accountant.2016 رو دیدم ، اصلن در حدی نیست که ادم خودش رو به زحمت بندازه و نظری بده
      امتیاز من 1 از 4
      راستش Nocturnal Animals جزو معدود فیلم های خوبی بود که امسال دیدم.کل شخصیتهاش تک بعدی ان، ولی از جذابیتش چیزی کم نمیکنه.
      ویرایش توسط Mohamad : 02-13-2017 در ساعت 07:06 PM

13. 4 کاربر از پست مفید Mohamad تشکر کرده اند.

14. Top | #446

سپاس
      615
      سپاس شده 868 در 201 پست
      نوشته های وبلاگ
      1

راستش Nocturnal Animals جزو معدود فیلم های خوبی بود که امسال دیدم.کل شخصیتهاش تک بعدی ان، ولی از جذابیتش چیزی کم نمیکنه.
      خطر اسپویل : محمد جان داستان چیه؟ مردی وسط اتوبان توسط اراذل خفت میشه و زن و بچه ش مورد تجاوز و بعد قتل قرار میگیرن و مرد ( که مطلقا هیچ خصلت سمپاتیکی هم نداره ) با همکاری پلیس دست به انتقام میزنه ! آیا این تم داستانی بیش از یک میلیون فیلمی که تا حالا دیدیم نبوده؟ چه جذابیتی داشت بابا؟

15. 6 کاربر از پست مفید mazdosht تشکر کرده اند.

16. Top | #447

سپاس
      615
      سپاس شده 868 در 201 پست
      نوشته های وبلاگ
      1

نقل قول نوشته اصلی توسط awesomelvlmetal نمایش پست اصلی

Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played One on TV

یه استند‌آپ کمدی عالی از مازیار جبرانی. تو این استند‌آپ‌
      به شدت رو فرمه و خیلی پر انرژی و درجه یک اجرا می‌کنه.

امتیاز 3.5 از 4
      خیلی خوبه این پسر

17. 5 کاربر از پست مفید mazdosht تشکر کرده اند.

18. Top | #448

سپاس
      615
      سپاس شده 868 در 201 پست
      نوشته های وبلاگ
      1

Hacksaw Ridge 2016

نیمه ی اول فیلم تا قبل از اینکه صحنه های جنگی شروع بشه رو دوست داشتم ولی در ادامه باید گفت: صد رحمت به این فیلم های دفاع مقدس خودمون
      حاتمی کیا اگه تو هالیوود کار مبکرد یه چندتا اسکار گرفته بود
      ژاپنی ها رو مثل یه مشت سگ نشون دادن که مثل فیلم ماتریکس تکثیر میشن و عاشق کشته شدن.تا جایی که میشد چهره ژاپنی ها رو نشون نمیدادن!!
      رو تپه رو بمباران کردن میگن چرا نمیرین بالا،فرمانده میگه منتظریم دعا خوندن سرباز داس تموم بشه!!!
      مشکلم با فیلم این بود که نامزد 6 تا جایزه اسکار شده.وگرنه اونقدرها هم بد نیست
      منفی یک از چهار
      منم دیدم این فیلمو . بخش اولیه ی فیلم به نظرم زیادی طولانی بود ( بیش از یک ساعت برای مقدمه چینی طولانیه) اما پارت دوم فیلم معرکه بود ( صرفا به لحاظ فرم و کارگردانی) ارجاعات زیادی به فیلم های مطرح ژانر جنگی تو فیلم گیبسون وجود داره از جمله غلاف تمام فلزی و سرباز رایان. مدت زمان طولانی تصویر کردن خط مقدم جبهه ، تا حد زیادی احساس حضور واقعی در این فضا رو برای بیننده فراهم میکنه که به نظرم صحنه های جنگیش به لحاظ تصویر خشونت کاملا منحصر به فرد و عالیه و انتظار دیگه ای هم از گیبسون نمیرفت.
      تسلط کارگردان بر فضای میدان جنگ و درست نشون دادن ابعاد این فضای میدانی ، عالی از کار دراومده اما به علت بسیار طولانی شدن فضای خط مقدم در یک ( ستیغ اره ای محدود) بعد از مدتی کسالت بار میشه و انگار اتمسفر تازه ای لازمه که خب به فیلم تزریق نشده.
      امتیاز من به این فیلم 3.5 از 4 فقط برای فرم و کارگردانیه و امتیاز من به لحاظ محتوا 0 از 4
      مشکل محتوایی تا حد زیادی همینیه که محمد جان میگه ، یک فیلم جنگی وقتی ماندگار و هنری و خوب محسوب میشه که هردو طرف جنگ رو به شکل انسانی نشون بده و انگیزش ها و دردهاشون رو به تصویر بکشه از این جهت فیلم ستیغ اره ای فرقی با فیلم ابلهانه ی 300 نداشت که یک طرف ماجرا رو قهرمان و طرف دیگه رو غیر لنسان معرفی میکنه !
      شاید بهترین چیزی که تو تم فیلمای جنگی میشه نشون داد ،خشونت و بیهودگی جنگ هاست . گیبسون ، خشونت رو به اعلی درجه نشون میده ولی تصویری از بیهودگی نمیبینیم ، بلکه گیبسون میخواد از دل پلشتی جنگ به ما زیبایی ایمان رو نشون بده ! حداقل برای ما که تم ایمان و جنگ رو تو فیلم های تاسف بار دفاع مقدسی خودمون به کرات دیدیم ، همچین تصویری آزارنده ، غیرواقعی و اساسا غیر انسانی ست! ناسیونالیسم مضحک امریکایی فیلم گیبسون که با مذهبی گرایی افراطی هم ترکیب شده قطعا به لحاظ ایدیولوژی تفکری خطرناک و پلیده ! چیزی که گیبسون در این فیلم میخواد تقدیسش کنه از منظر یک انسان اگاه و آزاده ، منزجرکننده ست.

19. 7 کاربر از پست مفید mazdosht تشکر کرده اند.

20. Top | #449

سپاس
      11,458

lion 2016

یک پسر پنج ساله‌ هندی هزاران کیلومتر دور از خانه‌اش، در خیابانهای کلکته گم می‌شود. او مخاطرات زیادی را پشت سر می‌گذارد و سرانجام زوجی در استرالیا او را به فرزند خواندگی قبول میکنند. 25سال بعد او عزم خود را جزم میکند تا خانواده‌ی گمشده‌اش را بازیابد...

کلا با داستانش مشکل داشتم و قابل پیش بینی بود، طرف دو سال داشت ول میگشت واسه خودش، خیلی ریلکس و راحت بدون اینکه شغلی داشته باشه.برادرش هم از اون بدتر، تو طول فیلم فقط به این فکر میکردم که این همه گرسنه تو هند هست بعد اینا تو بهشت زندگی میکنن و همش ناراحتن، موندم چند نفر از اون کارتن خواب ها حاضر بودن بجای اینا خانوادشونو ول کنن و برن تا یه غذای گرم بخورن
      نمیدونم واقعا فیلم های امسال خیلی ضعیف بودن یا اینکه من بد سلیقه شدم

امتیاز 05 از 4

Manchester by the Sea 2016
      داستان فیلم درباره مرد جوانی به نام لی چندلر است که پس از مرگ برادرش جوئی، مجبور می شود حضانت پسر برادرش را برعهده بگیرد و می بایست به این منظور به شهر زادگاه خود بازگردد. چندلر که خیلی راغب به بازگشت نیست، در هنگام ورود به شهر با افراد مختلفی از جمله همسر سابقش رندی، که حالا صاحب زندگی جدیدی شده و افراد دیگر مواجه می شود و...

از اول فیلم نمیتونستم بیخیال شباهت کاراکتر لی با هانای فیلم Shelter 2014 که جنیفرکانلی اون نقش رو بازی کرده بود بشم. اونجا طرف رفت کارتن خواب و معتاد شد، ولی کل کاری که "لی" کرد این که بره یه شهر دیگه سرایدار بشه، تنها سکانس جذابش برای من، رویارویی لی با زنش بعد از چندسال بود. شاید اگه فیلم shelter رو ندیده بودم عاشق این فیلم میشدم، ولی خب، اگه کیسی افلک به خاطر این فیلم نامزد اسکار شده پس جنیفرکانلی هم باید به خاطر اون فیلم اسکار میبرد

امتیاز 1.5 از 4

ویرایش توسط Mohamad : 02-15-2017 در ساعت 09:45 PM

21. 10 کاربر از پست مفید Mohamad تشکر کرده اند.

22. Top | #450

سپاس
      3
      سپاس شده 22 در 3 پست

فیلم لانتوری
      فیلم داستان مردی به نام پاشا است که در گروه تبهکاری به نام لانتوری که متشکل از دو مرد و یک زن دیگر است اقدام به دزدی و زورگیری می‌کند عضویت دارد، پاشا ناخواسته عاشق زنی به نام مریم می‌شود اما پس از بی‌توجهی وی اقدام به اسیدپاشی به صورت دختر می‌کند.و مریم که خود زمانی فعال و مددکار اجتماعی کانون اصلاح و تربیت نوجوانان بود و برای نوجوانانی که مرتکب قتل شده بودندبه دنبال رضایت بود خود برای قصاص پاشا حاضر به بخشش نمیشود .
      فیلمی بود که بخاطر جلوه های بصری، مناسب هر مخاطبی نیست
      به نوعی یک تلنگر بود برای اینکه ببخش را یک ارامش روحی بدونیم نه وظیفه و فرار از وجدان ناآرام ...مریم میتونست نبخشه اما بخاطر ارامش خودش پاشا رو بخشید
      من از ۴ نمره ۳ را به این فیلم میدم
      .
      ویرایش توسط nmodaber : 02-16-2017 در ساعت 10:00 AM

23. 9 کاربر از پست مفید nmodaber تشکر کرده اند.

صفحه 45 از 47 نخستنخست ... 35394041424344454647 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)