خوش آمدید، جهت استفاده از امکانات سایت از طریق آیکون روبرو ثبت نام کنید
آخرین اخبار و مطالب سینما
  •  
  •  
  • تاپیکهای مهم

advertisement advertisement

صفحه 3 از 47 نخستنخست 12345678913 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 461

موضوع: آخرين فيلمي كه ديديد!؟

1. Top | #1

سپاس
      10,573
      سپاس شده 25,967 در 6,007 پست

پیش فرض آخرين فيلمي كه ديديد!؟

سلام دوستان عزیز

در این تاپیک آخرین فیلمی که دیدین رو معرفی کنید و نظرتون رو در موردش بنویسید.

لازمه این تاپیک هم وجود یه سری قوانین هست:

1. نام فیلم رو حتما ذکر کنید.

2. اگه از پوستر و یا عکسی استفاده میکنید به ابعاد تصویر توجه کنید ابعاد بزرگ باعث بهم خوردن نظم و کند شدن سرعت لود تاپیک میشه

3. توضیح مختصری از خلاصه داستان فیلم قید کنید (اگر توی متن بخش مهمی از فیلم رو بیان میکنید حتما از تگ اسپویلر استفاده کنید)

4. در انتها حتما به فیلم نمره بدید، اما به این شکل که نمره ها از از صفر تا چهار باشه!

0 بد
      1 متوسط
      2 خوب
      3 خ خوب
      4 عالی

پ.ن : از 1 تا 10 نمره ندین،چون ممکنه یه فیلمو بکوین و بعد میاین بهش 6 میدین!

ویرایش توسط Mohamad : 08-12-2017 در ساعت 09:48 PM

2. تاپیک های ویژه
    3. Top | #21

سپاس
      33
      سپاس شده 97 در 22 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين فيلمي كه ديديد!؟

on the waterfropnt رو برای سومین یا چهارمین بار دیدم

4. 7 کاربر از پست مفید 8241029 تشکر کرده اند.

5. تاپیک های ویژه
    6. Top | #22

سپاس
      1,703
      سپاس شده 3,168 در 1,004 پست

الان فیلم Che! 1969 رو دیدم فیلم خوبی بود دوبله ی عالی داشت جلال مقامی خیلی خوبه صداش جنگ های چریکیش حوب بود فقط یه ذره چهره هاش خوب از آب در نیمده بود که تو Che دوپارته سودربرگ با بازیه دل تورو جبران شده بود......

51udt3yrkjl-jpg

ما پیروانش جز 4 چیزی نمی تونیم بدیم.....
      .Mis manos se oler las flores, los cargos recogiendo flores me condenaron, pero nadie pensaba que podría haber plantado flores

دستانم بوی گل میداد، مرا بجرم چیدن گل محکوم کردند اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم.

7. 7 کاربر از پست مفید Hosein1370 تشکر کرده اند.

8. Top | #23

سپاس
      11,774
      سپاس شده 7,156 در 1,222 پست

خوب خوب خوب
      اخرین فیلمی که دیدم Non-Stop بود، واقعا فیلم خیلی خوبی بود. فکر میکنم خیلی وقت بود یه فیلم با محوریت دزدی هواپیما ندیده بودم.
      فیلمش کلا باید حدس میزدی که کار کی میتونه باشه، اخرش هم عافلیگرت میکنه
      با اینحال ریت من به این فیلم 3

9. 8 کاربر از پست مفید Mr.Donovan تشکر کرده اند.

10. Top | #24

سپاس
      1,703

چند روز پیش فیلم Road To Perdition 2002 رو دیدم خیلی متفاوت و زیبا بود طبق معمول دوبله ی عالی داشت بازی هنکس بی نظیر بود....البته از نیومن و کرگ هم نباید گذشت

داستانش در مورد یه خلافکاریه که برای نیومن کار میکنه منظورم هنکسه دیگه یه اتفاق هایی میفته خانواداش کشته میشه میره که انتقام بگیره....

road_to_perdition_film_poster-jpg

خوب بود موسیقیش بی نظیر بود تا حالا اینقدر موسیقی فیلم در حین دیدن روم تاثیر نداشته بود...4 میدم بهش
      .Mis manos se oler las flores, los cargos recogiendo flores me condenaron, pero nadie pensaba que podría haber plantado flores

دستانم بوی گل میداد، مرا بجرم چیدن گل محکوم کردند اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم.

11. 8 کاربر از پست مفید Hosein1370 تشکر کرده اند.

12. Top | #25

سپاس
      1,703

چند روز پیش فیلم Up In The Air 2009 رو دیدم خیلی فیلم خوبی بود یعنی عالی بود به غیر از کلونی که مثل همیشه عالی بوده بازی آنا کندریک خیلی خوب بود البته ورا فارمیگا عجب فلان فلان شده ای بود تو فیلم ........

داستانشم در مورد یه سری کارمنده که تقریبا 80-90 درصد زندگی شونو رو هوا هستند از این شهر به اون شهر برای یه شرکتی کار می کنن که کارمند های شرکت هایی که می خوان تعدیل نیرو کنن رو براشون اخراج می کنن ......

upintheair0923-jpg

موضوش خیلی خوب بود کمدیش به جا بود درامش عالی بود کلونی بی نظیر.......4 میدم

13. 7 کاربر از پست مفید Hosein1370 تشکر کرده اند.

14. Top | #26

سپاس
      1,703

الان فیلم Rebecca 1940 رو تموم کردم خیلی داستان قشنگی داشت واقعا روحش شاد هم اولیویر هم هیچکاک دمه جفتشون گرم.......

داستان در مورد یه مایداره خفن به نام ماکسیمه (الیویر) که زنش مرده و میاد بعدش با جون فونتین ازدواج میکنه البته داستان به همین رومانتیکی نمیمونه طبق معمول جنایتی در پیشه........

movie_5013-jpg

من دوسش داشتم اصلا حضور الیویر یه وزنه سنگین تو فیلم بود 4 میدم بهش....

15. 7 کاربر از پست مفید Hosein1370 تشکر کرده اند.

16. Top | #27

سپاس
      11,774
      سپاس شده 7,156 در 1,222 پست

اخرین فیلمی که دیدم 300: قیام یه امپراتوری بود.
      در مورد صحنه پردازی که خیلی عالی بود، در مورد انتخاب بازیگران بنظرم نسبتا ضعیف بود، میشد از بازیگران بهتری هم

استفاده کرد، اگر بخوایم به جلوه‌ی خود فیلم بپردازیم من که نفهمیدم کی حمله شد و کی کشته شد و کی زنده موند
      فقط میخواستن یه چیزی رو القا کنن، اخرش هم که نا تموم تموم شد، در کل خط داستانیش هم در مورد قیام خشایار شاه است.
      امتیاز من به این فیلم 1.

17. 7 کاربر از پست مفید Mr.Donovan تشکر کرده اند.

18. Top | #28

سپاس
      1,084
      سپاس شده 872 در 208 پست

فیلم راجع به کسی هستش که به خاطر جنگ در کشورش پاستپورتش دیگه متعبر نیست ، و تمام آمدنش با آمریکا و شهر نیویورک به خاطر یه قولی هستش که به پدرش داده .

زوج تام هنکس و زتا جونز با کارگردانی اسپیلبرگ و سرگذشت جالب Viktor Navorski فیلم رو تبدیل به فیلمی دلنشین و زیبا کرده . البته گفته میشه الهام گرفته شده از زندگی یک ایرانیس که به دلیل گم شدن مدارکش در فرودگاه پاریس گیر میوفته ..
      از نقاط بارز فیلم حس انسان دوستانه و کارهایی هستش که شخصیت اصلی داستان Viktor Navorski با بازی تام هنکس که به بیننده حس خوبی میده ، یعنی همون کارهایی رو میکنه که بیننده وقتی خودش رو در اون وضعیت میبینه دوست داره انجام بده ، یا به قولی : وصف العیش نصف العیش.
      خصایل اخلاقی مطرح شده در فیلم : فداکاری ، همکاری ، ایستادگی در برابر زور ، آزادی و ...

لذت بخش بود دیدنش ... توصیه میکنم دیدنش رو...

8/10
      ExpressLeech Password : Show-Time
      UploadBaz : forum.show-time.ir

19. 7 کاربر از پست مفید eighteen تشکر کرده اند.

20. Top | #29

سپاس
      1,084
      سپاس شده 872 در 208 پست

The Spectacular Now

اونقدر هم شگفت انگیز نبود !
      از جمله فیلمهایی که هر سال در باب روابط تینجیرها میاد. به نظر اونقدر که منتقدین ازین فیلم تعریف کردن تعریفی نبود ، 82/100 به این فیلم در حق بقیه فیلم ها جفا شده به نظرم.
      بازی شیلین وودلی رو دوست داشتم که از نکات مثبت فیلم به حساب میاد. آخریه فیلم شکل پخته تری گرفت که من بیشتر تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ، به قولی بار درامش در نیم ساعت آخر نمود پیدا کرد که خوب بود.
      البته شاید عدم استقابلش از طرف ما ، مسائل فرهنگی باشه ، خواه ناخواه درک زندگی اونا با اون شرایط و اتفاقات واسه ماها ملموس نیست زیاد. در زمره فیلمهای کوچک و دوست داشتنی قرار میگیره اما زیاد انتظار رو نبرید بالا فقط یه فیلم دوست داشتنیه نه 82از100 منتقدین...

7/10

21. 8 کاربر از پست مفید eighteen تشکر کرده اند.

22. Top | #30

سپاس
      1,084
      سپاس شده 872 در 208 پست

Her

دوست داشتنی تر از اون چیزی که فکر می کنید ...

اولین تجربه سینمایی من از دنیای اسپایک جونز به خوبی کلیک خورد. فیلم او به حق جز بهترین و مهم ترین فیلمهای این سال های اخیر بوده که در رابطه با ارتباط انسان مدرن با تکنولوژی هستش . زمانی که تئودور با بازی خواکین فینیکس عاشق صدای سیستم عامل هوشمندش میشه...
      واقعا باید به انتخاب بازیگر ، انتخاب صحنه ، فیلم نامه و کارگردانی فیلم و همچنین موسیقی دلنشین فیلم تبریک گفت.
      فیلم از اونجایی مهمه که در این دنیای مدرن و آینده ی نه چندان دور که تکنولوژی باعث دوری افراد و به زوال رفتن روابط انسانی که یکی از نیاز های مهم انسان هستش به جاش روی بیاریم به سیستم عامل هوشمند ، به وایبر به وی چت و ....
      و شاید بهتر بگیم تلنگری برای بعضی ماها هستش که در دنیای سایبری عاشق میشیم دل میبندیم و در نهایت هیچ مثل پاسخ سامانتا به تئودور که با کلی آدم در آخر فیلم رابطه داشت و با 600 تاشون رابطه عشقی داشت و هنوزم می گفت که باعث نشده حسم نسبت به تو عوض بشه ..
      در نهایت او فیلمی دلچسب و زیبایی هستش که فکر نمیکنم بعدن دیدن فیلم تاثیر نگرفته باشید و دوست نداشته باشید دوباره هم تجربه کنیدش...

9.5 / 10

About Time

یک درام – رمانس با درونمایه Fantasy که باعث به وجود آمدن یکی از بهترین فیلمهای این سبک شده که از محتوا حرفی واسه گفتن داره و مثل اکثر فیلمهای این ژانر لوس بازی و کلیشه های همیشگی کمتر دیده شده. و تمام حرف فیلم هم استفاده به جا و خوب از زمانمون هستش.دو پارت تقسیم میشه فیلم شاید قسمت اول رو شادتر بدونیم قسمت دوم واقع گرایانه تر نسبت به زندگی.

فیلمی مثل این که به صورت مستقل ، با هزینه کم ساخته شده و همیشه با سر و صدای کم اومده کمتر مورد توجه قرار گرفته از طرف منتقدین ولی در مخاطب بازخورد خوبی داشته.

در آخر میشه گفت با فیلم زمان خوبی رو سپری میکنید با درون مایه خوب ، موسیقی خوب و زندگی ... چی ازین بهتر ...

7.8 از 10
      ویرایش توسط eighteen : 07-02-2014 در ساعت 12:54 PM

23. 8 کاربر از پست مفید eighteen تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 47 نخستنخست 12345678913 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)