خوش آمدید، جهت استفاده از امکانات سایت از طریق آیکون روبرو ثبت نام کنید
آخرین اخبار و مطالب سینما
  •  
  •  
    تاپیکهای مهم

advertisement advertisement

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
    نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46

موضوع: ┼ بحث آزاد سـریـالی ┼

1. Top | #1

سپاس
      473
      سپاس شده 1,286 در 234 پست

پیش فرض ┼ بحث آزاد سـریـالی ┼

بحثــــــــــــ آزاد ســــــــــریــــــــــال ـــــــــــــــی

2. 14 کاربر از پست مفید deadmau5 تشکر کرده اند.

3. تاپیک های ویژه
    4. Top | #41

سپاس
      2,066
      سپاس شده 15,675 در 3,104 پست

پیش فرض پاسخ : ┼ بحث آزاد سـریـالی ┼

منم سریال Mr. Robot رو تموم کردم. آقا چقدر مزخرف تموم شد خداییش فقط اپیزود اول خوب بود 9 تایه دیگه آشغال.

5. 6 کاربر از پست مفید RAYMOND تشکر کرده اند.

6. تاپیک های ویژه
    7. Top | #42

سپاس
      12,171
      سپاس شده 14,799 در 3,159 پست
      نوشته های وبلاگ
      8

من که تا اپیزود 5 دیدم، دیگه نتونستم تحملش کنم و رفتم سراغ مارکوپولو.

8. 5 کاربر از پست مفید Sor3na تشکر کرده اند.

9. Top | #43

سپاس
      9
      سپاس شده 32 در 3 پست

کلی گشتم دنبال یه تاپیک واسه بحث اپیزودیک شیملس ولی یافت می نشد
      حیفه ها، انجمن شوتایم باشه بعد یکی از بهترین سریالای شوتایم بحث اپیزودیک نداره

و اما فصل ششم
      اپیزود اول این فصل رو دوس داشتم،البته شیملس هرطوری باشه باز من دوسش دارم و ذوق زده میشینم پای هر اپیزود، یعنی واقعن و واقعن دلم واسه خانواده گلگر تنگ شده بود تو این اپیزود همه ی شخصیت ها همون چیزی بودن که ازشون تو ذهنمون حک شده بود، بعد از اون اوضاع درهم ریخته ی فصل 5 بنظرم یکم آرامش برقرار شد و هرکی برگشت سرجای خودش
      فیونا که شده بود همون فیونای دوس داشتنی، فرانک هم که همچنان سوگوار از دست دادن بیانکاست ، بیانکا شخصیت جالبی داشت واقعن حیف شد مرد، سوگواری فرانک هم که در نوع خودش جالبه، این صحنه تو قبرستون حتی با تمام آمادگی ذهنی که بخاطر کارای فرانک داریم باز جدید بود و همینطور میمونی که چه واکنشی نشون بدی، کلا ویلیام اچ میسی فوق العاده س، دیالوگای فرانک هم که از جذابیتای سریاله

خوشحالم که آرامش به زندگی کو و دی برگشته، وضعیتشون تو فصل قبل خیلی رو اعصابه، فیونا هم به وضعیت عادی و دوس داشتنیش برگشته، راضیم، و باز موقعیت های جدید زندگی فیونا که مطمئنن گند میزنه بهش
      چقد خوب میپردازه این سریال به ویژگی های شخصیتی هر کدوم از کاراکتراش، چند فصله که ما داریم دبی رو دنبال میکنیم و کم کم هی داره بزرگ میشه و ساده لوحیش سرکوب میشه و خیلی سخت جواب داده میشه، برخوردش دقیقا مال یه دختر15ساله احمق خوش باوره و عالیه
      فقط تغییرات کارل رو دوس نداشتم:/ خیلی باحالتر بود قبلا، الان حتی لهجه ش هم عوض شده، باحاله ولی کارل سابق رو ترجیح میدیم

بازیگرای جدید که اضافه شده هم فک کنم خوب باشن، مخصوصن یانین این همسایه جدیده، چه دیالوگایی داشت اون تیکه جای شیلا خیلی خالیه، خیلیی
      ویرایش توسط Jezebel : 01-02-2016 در ساعت 10:37 PM

10. 10 کاربر از پست مفید Jezebel تشکر کرده اند.

11. Top | #44

سپاس
      11,840
      سپاس شده 7,240 در 1,236 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Jezebel نمایش پست اصلی

کلی گشتم دنبال یه تاپیک واسه بحث اپیزودیک شیملس ولی یافت می نشد
      حیفه ها، انجمن شوتایم باشه بعد یکی از بهترین سریالای شوتایم بحث اپیزودیک نداره

و اما فصل ششم
      اپیزود اول این فصل رو دوس داشتم،البته شیملس هرطوری باشه باز من دوسش دارم و ذوق زده میشینم پای هر اپیزود، یعنی واقعن و واقعن دلم واسه خانواده گلگر تنگ شده بود تو این اپیزود همه ی شخصیت ها همون چیزی بودن که ازشون تو ذهنمون حک شده بود، بعد از اون اوضاع درهم ریخته ی فصل 5 بنظرم یکم آرامش برقرار شد و هرکی برگشت سرجای خودش
      فیونا که شده بود همون فیونای دوس داشتنی، فرانک هم که همچنان سوگوار از دست دادن بیانکاست ، بیانکا شخصیت جالبی داشت واقعن حیف شد مرد، سوگواری فرانک هم که در نوع خودش جالبه، این صحنه تو قبرستون حتی با تمام آمادگی ذهنی که بخاطر کارای فرانک داریم باز جدید بود و همینطور میمونی که چه واکنشی نشون بدی، کلا ویلیام اچ میسی فوق العاده س، دیالوگای فرانک هم که از جذابیتای سریاله

خوشحالم که آرامش به زندگی کو و دی برگشته، وضعیتشون تو فصل قبل خیلی رو اعصابه، فیونا هم به وضعیت عادی و دوس داشتنیش برگشته، راضیم، و باز موقعیت های جدید زندگی فیونا که مطمئنن گند میزنه بهش
      چقد خوب میپردازه این سریال به ویژگی های شخصیتی هر کدوم از کاراکتراش، چند فصله که ما داریم دبی رو دنبال میکنیم و کم کم هی داره بزرگ میشه و ساده لوحیش سرکوب میشه و خیلی سخت جواب داده میشه، برخوردش دقیقا مال یه دختر15ساله احمق خوش باوره و عالیه
      فقط تغییرات کارل رو دوس نداشتم:/ خیلی باحالتر بود قبلا، الان حتی لهجه ش هم عوض شده، باحاله ولی کارل سابق رو ترجیح میدیم

بازیگرای جدید که اضافه شده هم فک کنم خوب باشن، مخصوصن یانین این همسایه جدیده، چه دیالوگایی داشت اون تیکه جای شیلا خیلی خالیه، خیلیی

این سریال رو من در عرض یه روز فصل اولشو دیدم، و الانم منتظرم برم واسه فصل دوم
      تا یکم سرم خلوت شه..
      واقعا سریال باحالیه

12. 10 کاربر از پست مفید Mr.Donovan تشکر کرده اند.

13. Top | #45

سپاس
      9
      سپاس شده 32 در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Donovan نمایش پست اصلی

این سریال رو من در عرض یه روز فصل اولشو دیدم، و الانم منتظرم برم واسه فصل دوم
      تا یکم سرم خلوت شه..
      واقعا سریال باحالیه
      من بالشخصه چندین نفرو شیملس بین کردم، انقد تعریف میکنم طرف ترجیح میده بره ببینه دست از سرش بردارم، البته واقعن سریال خوبیه و همه بیگ فن شدن، تمام شخصیت هاش دوس داشتنین و در نوع خودشون جالبن، هی میتونه کلی بخندوندت هم قدم فرسایی کنه رو اعصابت، شاید جزو 3سریال برترم باشه، در این حد دیگههه

14. 9 کاربر از پست مفید Jezebel تشکر کرده اند.

15. Top | #46

سپاس
      23
      سپاس شده 228 در 35 پست

شیملس رو دو قسمت دیدم ببخشید ها از بس که افتضاح بود کل فصل هاش رو شیفت دیلیت کردم. حیف حجمم

'?Do You Have Any Idea Who You're Talking To'

16. 9 کاربر از پست مفید Mr.Robot تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)